na lato z
Przygotuj formę
pomysły na proste fit przepisy.
porady jak skutecznie budować zdrowe nawyki,
60 dni motywacji od BeDiet
i wspólnego dążenia do celu,
Biorąc udział w darmowym wyzwaniu, podajesz jedynie swój email, a zyskujesz:
Dołącz do wyzwania mailowego i wypróbuj spersonalizowaną dietę za darmo przez 5 dni.
Podejmij wyzwanie 60 dni do lata
Dla dwojga
Vege
Vege&Fish
Low IG
Śródziemnomorska
Milk Free
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Wyzwanie BeDiet to wspaniała okazja do:
zadbania o siebie - balans ciała i umysłu,
wyrobienia nawyków żywieniowych, zgodnych z Twoim stylem życia,
przygotowania formy na lato,
wdrożenia diety, która Ci służy i nie wymaga wyrzeczeń.
Dieta to bogate źródło witamin, błonnika, dobrych tłuszczów i kwasów omega-3 i omega-6. W menu znajdziesz tłuste ryby morskie, owoce morza, rośliny strączkowe, orzechy, oliwę z oliwek i dużo warzyw, owoców oraz produkty pełnoziarniste.
Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.
Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.
Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
Specialistyczna dieta Low IG czyli dieta z niskim indeksem glikemicznym to sposób odżywiania polecany osobom z nadwagą, otyłością, chorującym na cukrzycę i insulinooporność. W przypadku osób zdrowych warto stosować ją jako element profilaktyki chorób metabolicznych.
Dieta odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.
Otrzymujecie menu 2w1, możecie mieć jeden jadłospis lub wszystkie posiłki inne, a wspólny tylko obiad. Gotujecie smaczne i zdrowe posiłki, macie do wyboru aż 4000 potraw. Razem walczycie o lepsze zdrowie, samopoczucie i nowe, sprawne ciało. A zrzucone kilogramy to podwójna satysfakcja!
Zbilansowana, skuteczna dieta dla kobiet, w której nie zabraknie Twoich ulubionych potraw. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść! Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele.
Plan diety Gluten-free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.
Gluten Free