4 miesiące z BeDiet taniej o 30 zł!
Zbilansowana, skuteczna dieta dla kobiet, w której nie zabraknie Twoich ulubionych potraw. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść! Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele.
Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.
Plan diety Gluten-free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.
Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.
Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
Dieta odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.
?
?
?
?
?
?
WYBIERZ WARIANT DIETY:
1,24 zł za dzień
1,24 zł za dzień
1,24 zł za dzień
1,24 zł za dzień
1,24 zł za dzień
?
1,82 zł za dzień
Plan diety online BeDiet dla Dwojga to wspólne dbanie o zdrowie przy indywidualnym dopasowaniu celów.

Otrzymujecie menu 2w1, możecie mieć jeden jadłospis lub wszystkie posiłki inne, a wspólny tylko obiad. Gotujecie smaczne i zdrowe posiłki, macie do wyboru aż 4000 potraw. Razem walczycie o lepsze zdrowie, samopoczucie i nowe, sprawne ciało. A zrzucone kilogramy to podwójna satysfakcja!

Macie możliwość ustawienia różnych godzin posiłków oraz niezależnej lub wspólnej wymiany potraw. Dzięki BeDiet dla Dwojga oszczędzacie czas i pieniądze, które możecie przeznaczyć na coś innego. Zadbajcie o siebie nawzajem.
1,24 zł za dzień
Jak działa BeDiet?
Na początku poprosimy Cię o uzupełnienie danych żywieniowych o Twoich preferencjach. Twoja dieta będzie nie tylko zdrowa i zbilansowana, ale też pyszna!

Na tej podstawie dietetycy co tydzień przygotują Twój indywidualny jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów, ułożony z Twoich ulubionych i nieprzetworzonych produktów!

To, co najfajniejsze w diecie BeDiet, a czego nie znajdziesz na głodówce czy innych monodietach, to możliwość wymiany każdego posiłku na 1 z 4000 moich smacznych i prostych przepisów. Te najlepsze zostały oznaczone jako "Ulubione przepisy Ewy".
HOMEMADE BEACH BODY &
STRESS FREE MIND
Do końca promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Zwiększ swoje szanse na wspaniałą sylwetkę z dietą od BeDiet
PROJEKT HOMEMADE BEACH BODY & STRESS FREE MIND
Całe Ciało - Spalanie

08.03 - 01.04

Brazylijskie Pośladki - Wzmacnianie
05.04 - 29.04

Płaski Brzuch -
Spalanie
10.05 - 3.06
Smukłe Nogi -
Modelowanie
4.06 - 28.06

Wasze metamorfozy

Masz już BeDiet? Skorzystaj z promocji i dołącz do wyzwania z BeActiveTV!
Zatroszcz się o ciało oraz umysł i podaruj sobie solidną porcję self-care i self-love