Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Wyzwanie Body&Mind Self-Care
Wybierz swój pakiet personalizowanej diety online oraz planu treningowego na dwa miesiące
Plan diety online BeDiet to zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania, który pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść!

W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy - nie zabraknie w niej więc obok warzyw, nabiału, ryb i mięs także produktów pełnoziarnistych i owoców.

Na mojej diecie masz możliwość wykluczenia niechcianych produktów, jak również korzystania z funkcji wymiany. Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele. Spróbuj, a wkrótce na pewno zobaczysz efekty!
?
Plan diety online BeDiet dla mężczyzn to nowy styl żywienia, na którym będziesz jeść tylko to, co sprawia Ci przyjemność.

Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.

Zbilansowany jadłospis, który otrzymasz, to proste i szybkie w przygotowaniu dania, które pozwolą Ci jeść zdrowo, a przy okazji zrzucić niechciane kilogramy. Dieta jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i aktywności fizycznej oraz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Konsekwentne trzymanie się jadłospisu i upór w działaniu poprowadzą Cię do sukcesu.
?
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, mam dla Ciebie dietę w wersji wegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

Dieta pełna jest pysznych i zdrowych potraw, bogatych w jaja, warzywa strączkowe, napoje roślinne i polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Znajdziesz w niej również wiele koktajli dostarczających cennych witamin i składników mineralnych.
?
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, ale nie chcą rezygnować z ryb i owoców morza, mam dla Ciebie dietę w wersji semiwegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege & Fish zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych, ze szczególnym uwzględnieniem zalecanej przez normy IŻŻ podaży białka, żelaza i wapnia, czyli składników, które odgrywają szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
?
Plan diety online BeDiet Gluten Free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety, a przede wszystkim osób z celiakią i nietolerancją glutenu.

Nie wszystkie zboża zawierają gluten. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.

Dieta zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych. Menu uwzględnia zalecaną przez normy IŻŻ podaż węglowodanów, białka, błonnika i żelaza, czyli składników, na których niedobory łatwo narazić się w przypadku samodzielnego układania menu.

Będąc na diecie wykluczającej trudno jest skomponować atrakcyjne posiłki. Z pomocą przychodzi BeDiet Gluten Free z szeroką bazą smacznych i kolorowych przepisów, które są łatwe i szybkie w przygotowaniu.
?
Plan diety online BeDiet Milk Free charakteryzuje się całkowitym wykluczeniem mleka i produktów mlecznych, czyli jogurtu, kefiru, maślanki, serów, twarogów i masła.

BeDiet w wersji bezmlecznej odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.

Dieta ta jest zalecana nie tylko osobom, które powinny unikać w swojej diecie cukru mlecznego - laktozy, ale także białka - kazeiny. Menu posiada roślinne zamienniki tych produktów. Nie znajdziesz tu takich produktów jak np. mleko kozie. W przepisach znajdziesz m.in. sezam, napoje roślinne czy tofu, które naturalnie zawierają wapń lub są w niego wzbogacane.

Jadłospis jest zbilansowany, dostarcza odpowiednią ilość błonnika i żelaza. Dieta zapewnia również odpowiednią ilość białka pochodzącego z mięsa, ryb, jaj, warzyw strączkowych i napojów roślinnych.
?
SUPER OFERTA
BeDiet
Spersonalizowana dieta online. Wybierz jeden z 6 wariantów i zostań jedną z tysięcy metamorfoz. Nowy jadłospis, dostosowany do aktualnej masy ciała, otrzymasz co tydzień wraz z listą zakupów. Wypróbuj 4000 FIT przepisów!
BeActiveTV
Pełny dostęp do 38 treningów Ewy Chodakowskiej dostępnych na wszystkich urządzeniach. Ćwicz kiedy i gdzie chcesz - taniej niż karnet na siłownię!
było 149zł
było 149zł
było 159zł
było 159zł
było 159zł
było 159zł