Wyzwanie Body&Mind Self-Care
  1. Powinnaś posiadać ważny abonament BeDiet do co najmniej 28.02.2021
  2. Powinnaś posiadać ważny abonament BeActiveTV ważny do co najmniej 28.02.2021
Zadbaj o Ciało, Umysł i Ducha. Czy podejmiesz wyzwanie rzucone przez Ewę Chodakowską? Wejdź w 2021 ze wspaniałym samopoczuciem.
Kochana, nic się samo nie wydarzy! Podejmij decyzję dzisiaj, a jutro będzie pierwszym dniem Twojej metamorfozy!
Do wyzwania możesz dołączyć BEZPŁATNIE, niezależnie od posiadanego pakietu.
Aby wykorzystać wyzwanie w 100% i wziąć udział w konkursie:
Do zakończenia promocji -30%
na 2-miesięczny pakiet BeDiet + BeActiveTV pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Przygotuj się już teraz i skorzystaj ze specjalnej promocji
Co czeka Cię podczas wyzwania
Ewa przygotowała dla Ciebie plan ćwiczeń, diety oraz relaksacji, który pomoże Ci wejść w 2021 z nową energią! Wyzwaniu będą towarzyszyły codzienne plany treningowe BeActive TV oraz personalizowany plan żywieniowy od dietetyka BeDiet, wraz z solidną dawką motywacji od samej Ewy. Aby pomóc Ci w osiągnięciu noworocznych celów, przygotowaliśmy dodatkowe mini-konkursy, w których możesz zdobyć wspaniałe nagrody!
Co powininaś wiedzieć
Na czym polega wyzwanie i kto może do niego dołączyć?
Hasłem przewodnim wyzwania jest SELF-LOVE! Chcemy, byś znalazła dla siebie czas i zadbała o swoje szczęście w nadchodzącym roku. Czekają Cię wspólne treningi live, pyszne jadłospisy, relaksacje z Ewą oraz solidna dawka motywacji. Do wyzwania może dołączyć każdy!
Jak wziąć udział w wyzwaniu i konkursie, jeśli mam już pakiety BeDiet i BeActive TV do 28.02.2021 lub później?
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie pakietów BeDiet i BeActive TV do 28.02.2021 lub później.

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby biorące udział w wyzwaniu Body&Mind Ewy Chodakowskiej, które startuje 4 stycznia na Instagramie i Facebooku Ewy. Żeby wziąć udział w wyzwaniu, codziennie szukaj planów tygodnia i postępuj zgodnie ze wskazówkami w postach Ewy na Instagramie i Facebooku.
Mam już wykupiony pakiet BeDiet, ale brakuje mi pakietu BeActive TV. Czy nadal mogę dołączyć do wyzwania?
Aby wykorzystać wyzwanie w 100%, zachęcamy do dokupienia pakietu BeActiveTV. Dodatkowo, aby wziąć udział w konkursie, musisz posiadać abonament BeDiet i BeActiveTV ważny do 28.02.2021. Na tej stronie możesz dokupić pakiet BeActiveTV ze zniżką. Oferta jest ograniczona czasowo! >> Wybierz pakiet BeActiveTV tutaj
Mam już wykupiony pakiet BeActiveTV, ale brakuje mi pakietu BeDiet. Czy nadal mogę dołączyć do wyzwania?
Aby wykorzystać wyzwanie w 100%, zachęcamy do dokupienia pakietu BeDiet. Dodatkowo, aby wziąć udział w konkursie, musisz posiadać abonament BeDiet i BeActiveTV ważny do 28.02.2021. Na tej stronie możesz dokupić pakiet BeDiet ze zniżką. Oferta jest ograniczona czasowo! >> Wybierz pakiet BeDiet tutaj
Czy mogę wziąć udział w wyzwaniu bez wykupywania pakietu?
Wyzwanie jest dostępne dla wszystkich, bezpłatnie. Aby dołączyć do wyzwania nie musisz nigdzie się zapisywać - obserwuj konto Ewy na Facebooku i Instagramie - już 4 stycznia startujemy!

Jeśli jednak chcesz wykorzystać ten czas w 100%, polecamy skorzystanie z promocyjnej ceny na pakiet BeDiet i BeActive TV - na platformach tych znajdziesz spersonalizowane plany żywieniowe i treningowe, dzięki którym przejdziesz niesamowitą metamorfozę!

Pakiet diety i treningów ważny do 28.02.2021 jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie, ale nie jest konieczny, aby wziąć udział w wyzwaniu.
Na czym polega konkurs i kto może do niego dołączyć?
Jeśli Twój pakiet diety BeDiet i ćwiczeń BeActiveTV jest aktywny do 28.02.2021, koniecznie weź udział w naszym konkursie!

Pełne informacje na temat konkursu oraz regulamin pojawią się na Instagramie i Facebooku Ewy 4 stycznia 2021 r. w dniu rozpoczęcia wyzwania!

Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup diety lub ćwiczeń jeszcze dziś, uchylimy rąbka tajemnicy i prześlemy Ci wszystkie informacje mailowo jeszcze w tym roku (niech pozostaną naszą tajemnicą ✨). >> Wybierz swój pakiet
Czy mogę wziąć udział w konkursie, jeśli mój pakiet będzie aktywny w trakcie wyzwania, ale nie do jego zakończenia?
Możesz dokupić potrzebny dostęp do jednej albo obu platform i nadwyżka dni zostanie dodana do Twojej obecnej liczby dni, które masz teraz wykupione.

Na przykład: Jeśli masz wykupiony dostęp do BeDiet do 10 lutego, zakup pakietu ze zniżką na 2 miesiące przedłuży dostęp o kolejne 60 dni, więc z BeDiet będziesz mógł skorzystać jeszcze przez 60 dni od 10 lutego. Jeśli masz dostęp BeActiveTV wykupiony do 25 stycznia, zakup pakietu BeActiveTV ze zniżką sprawi, że będziesz mógł korzystać z platformy BeDiet jeszcze przez 60 dni od 25 stycznia.

Jeśli wykupisz dostęp do BeActiveTV i BeDiet na 2 miesiące, Twoje wcześniej zakupione dni będą nadal dostępne i nigdy nie przepadną!Zachęcamy Cię do przedłużenia pakietu, aby wykorzystać wyzwanie w 100%! Dodatkowo, zachęcamy Cię do udziału w konkursie - warunkiem uczestnictwa jest aktywny pakiet BeDiet i BeActiveTV do 28.02.2021. Oferta jest ograniczona czasowo! >> Wybierz swój pakiet tutaj
W jaki sposób trzeba korzystać z platformy BeActive TV w trakcie wyzwania?
Koniec wymówek. Teraz ćwiczysz kiedy i gdzie chcesz — z BeActive TV treningi masz zawsze pod ręką! Nie musisz ruszać na siłownię. Postaw sobie cel: płaski brzuch, zgrabna sylwetka, silne ciało — i osiągnij to z naszymi trenerami.

Warto wybrać BeActive TV i zyskać motywację do ćwiczeń. Czekają tu na Ciebie:

- wszystkie programy Ewy Chodakowskiej w jednym miejscu!
- treningi prowadzone przez najlepszych trenerów fitness
- 30 treningów dostępnych online
- co miesiąc premiera nowego treningu
- treningi fitness, fitball, fullbody, cardio, joga, pilates i wiele innych
- regularna dawka motywacji w postaci inspirujących wiadomości wysyłanych na Twoją skrzynkę
- miesięczne plany treningowe PRZEZ CAŁY ROK dla każdego użytkownika

W ramach wyzwania codziennie otrzymasz od Ewy propozycję planu treningowego, dopasowaną do Twojego stopnia zaawansowania! Otrzymasz również dostęp do relaksacji, których nie znajdziesz nigdzie poza BeActiveTV!
W jaki sposób trzeba korzystać z platformy BeDiet w trakcie wyzwania?
Na początku poprosimy Cię o uzupełnienie danych żywieniowych o Tobie i Twoich preferencjach. Na tej podstawie powstanie Twój indywidualny jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów ułożony ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów.

Co tydzień dostaniesz kolejny jadłospis dostosowany do aktualnej masy ciała. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, możesz skontaktować się z Twoim osobistym dietetykiem przez czat i e-mail.

Dostęp do jadłospisu jest możliwy w czasie trwania abonamentu. Jeśli chcesz zachować ciągłość diety i pomiarów przedłuż abonament przed końcem. Kochanie, trzymam za Ciebie kciuki!
Czy mogę zdecydować się na udział w wyzwaniu i dokupienie/przedłużenie pakietu po Świętach?
Oczywiście! Musisz jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na udział w wyzwaniu i dokupienie pakietu po Świętach, ograniczona czasowo oferta -30% zniknie!
>> Wybierz swój pakiet tutaj
Posiadam już aktywny pakiet BeDiet i BeActive TV do 28.02.2021 i chcę wziąć udział w KONKURSIE
W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby biorące udział w wyzwaniu Body&Mind Ewy Chodakowskiej, które startuje 4 stycznia na Instagramie i Facebooku Ewy.