To już OSTATNIA SZANSA!
Zamów 6 miesięcy diety
aż 50% taniej!
6 miesięcy
Rabat - 50%
229
już od 114 zł
ostatnie godziny
To już OSTATNIA SZANSA!
6 miesięcy
Rabat - 50%
229
już od 114 zł
ostatnie godziny
Zamów 6 miesięcy diety
aż 50% taniej!
Liczymy kalorie za Ciebie
Wybierz kaloryczność diety i nie przejmuj się liczeniem! Dzięki BeDiet dowiesz się ile kalorii zawiera każdy Twój posiłek.
Planowanie zostaw nam
6 miesięcy bez zastanawiania się co tym razem zjeść na obiad? BeDiet każdego tygodnia tworzy dla Ciebie plan diety i listę zakupów. Koniec z marnowaniem jedzenia!
Jesz tylko to, co lubisz
Wyklucz składniki, których nie lubisz. Wymieniaj dowolne posiłki spośród 4000 dostępnych przepisów - wszystkie pyszne i kolorowe!
Wybierz swoją dietę z MEGA ZNIŻKĄ - 50%
Dla kobiet
114 zł
19 zł za miesiąc
229
Pośpiesz się! OSTATNIE GODZINY promocji!
Dla mężczyzn
114 zł
19 zł za miesiąc
229
Vege
119 zł
19,8 zł za miesiąc
239
Vege&Fish
119 zł
19,8 zł za miesiąc
239
Gluten Free
119 zł
19,8 zł za miesiąc
239
Milk Free
119 zł
19,8 zł za miesiąc
239
Dla dwojga
149 zł
24,8 zł za miesiąc
299
Plan diety online BeDiet to zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania, który pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść!

W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy - nie zabraknie w niej więc obok warzyw, nabiału, ryb i mięs także produktów pełnoziarnistych i owoców.

Na mojej diecie masz możliwość wykluczenia niechcianych produktów, jak również korzystania z funkcji wymiany. Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele. Spróbuj, a wkrótce na pewno zobaczysz efekty!
Plan diety online BeDiet dla mężczyzn to nowy styl żywienia, na którym będziesz jeść tylko to, co sprawia Ci przyjemność.

Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.

Zbilansowany jadłospis który otrzymasz, to proste i szybkie w przygotowaniu dania, które pozwolą Ci jeść zdrowo, a przy okazji zrzucić niechciane kilogramy. Dieta jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i aktywności fizycznej oraz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Konsekwentne trzymanie się jadłospisu i upór w działaniu poprowadzą Cię do sukcesu.
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, mam dla Ciebie dietę w wersji wegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

Dieta pełna jest pysznych i zdrowych potraw, bogatych w jaja, warzywa strączkowe, napoje roślinne i polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Znajdziesz w niej również wiele koktajli dostarczających cennych witamin i składników mineralnych.
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, ale nie chcą rezygnować z ryb i owoców morza, mam dla Ciebie dietę w wersji semiwegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege & Fish zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych, ze szczególnym uwzględnieniem zalecanej przez normy IŻŻ podaży białka, żelaza i wapnia, czyli składników, które odgrywają szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
Plan diety online BeDiet Gluten free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety, a przede wszystkim osób z celiakią i nietolerancją glutenu.

Nie wszystkie zboża zawierają gluten. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.

Dieta zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych. Menu uwzględnia zalecaną przez normy IŻŻ podaż węglowodanów, białka, błonnika i żelaza, czyli składników na których niedobory łatwo narazić się w przypadku samodzielnego układania menu.

Będąc na diecie wykluczającej trudno jest skomponować atrakcyjne posiłki. Z pomocą przychodzi BeDiet Gluten Free z szeroką bazą smacznych i kolorowych przepisów, które są łatwe i szybkie w przygotowaniu.
Plan diety online BeDiet Milk Free charakteryzuje się całkowitym wykluczeniem mleka i produktów mlecznych, czyli jogurtu, kefiru, maślanki, serów, twarogów i masła.

BeDiet w wersji bezmlecznej odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.

Dieta ta, jest zalecana nie tylko osobom, które powinny unikać w swojej diecie cukru mlecznego - laktozy, ale także białka - kazeiny. Menu posiada roślinne zamienniki tych produktów. Nie znajdziesz tu takich produktów jak np. mleko kozie. W przepisach znajdziesz m.in. sezam, napoje roślinne czy tofu, które naturalnie zawierają wapń lub są w niego wzbogacane.

Jadłospis jest zbilansowany, dostarcza odpowiednią ilość błonnika i żelaza. Dieta zapewnia również odpowiednią ilość białka pochodzącego z mięsa, ryb, jaj, warzyw strączkowych i napojów roślinnych.
Plan diety online BeDiet dla Dwojga to wspólne dbanie o zdrowie przy indywidualnym dopasowaniu celów.

Otrzymujecie menu 2w1, możecie mieć jeden jadłospis lub wszystkie posiłki inne, a wspólny tylko obiad. Gotujecie smaczne i zdrowe posiłki, macie do wyboru aż 4000 potraw. Razem walczycie o lepsze zdrowie, samopoczucie i nowe, sprawne ciało. A zrzucone kilogramy to podwójna satysfakcja!

Macie możliwość ustawienia różnych godzin posiłków oraz niezależnej lub wspólnej wymiany potraw. Dzięki BeDiet dla Dwojga oszczędzacie czas i pieniądze, które możecie przeznaczyć na coś innego. Zadbajcie o siebie nawzajem.
?
?
?
?
?
?
?