Najczęściej zadawane pytania
Nie wiem, czy BeDiet jest dla mnie
Z BeDiet schudniesz od 0,5 do 1 kg tygodniowo. O naszej skuteczności świadczy ponad MILION metamorfoz osób, które wspólnie z BeDiet zrzuciły nadprogramowe kilogramy. Jesteśmy pewni oferowanej przez nas jakości, dlatego dajemy Ci Gwarancję Skuteczności. Oznacza ona, że w razie braku efektów diety zwrócimy Ci pieniądze.
  Na jakiej podstawie dopasujecie dietę?
  Na podstawie danych, o których uzupełnienie poprosimy Cię po zakupie. Otrzymasz link do analizy online. Tam należy uzupełnić wszystkie informacje o sobie. Pytamy m.in. o:
  - masę ciała
  - wzrost
  - poziom aktywności fizycznej
  - układ posiłków, czy ma być to 4 czy 5 posiłków dziennie
  - czy poszczególne posiłki mają być na ciepło czy na zimno
   Czy będę mogła wymieniać posiłki?
   Jeśli nie będziesz mogła przygotować lub nie będzie Ci odpowiadał posiłek zaproponowany przez dietetyka, będziesz mogła skorzystać z opcji "wymień". Znajdziesz tam:
   - różnorodne wymienniki, które zaproponowaliśmy
   - swoje ulubione potrawy, oznaczone jako "Lubię"
   - potrawy które najczęściej przyrządzasz, oznaczone jako "Ostatnio używane"
    Czy uda mi się schudnąć bez ćwiczeń?
    Wprawdzie konsekwentne przestrzeganie diety, pozwoli Ci schudnąć bez ćwiczeń, ale z pewnością warto zadbać o zdrowie i zwiększyć aktywność fizyczną. Nie muszą to być forsowne ćwiczenia na siłowni, czy w klubie fitness, zalecamy umiarkowany wysiłek aerobowy trzy lub cztery razy w tygodniu. Jeden trening powinien trwać około 40 minut. Może to być spacer, jazda na rowerze, pływanie lub taniec.
     Czy będę mogła pić alkohol?
     Postaraj się na czas diety ograniczyć spożycie alkoholu. Jeżeli jednak masz ochotę na piwo lub wino, to będziesz musiała uwzględnić to w ogólnej kaloryczności diety. Jeżeli będziesz miała wybór, to zdecyduj się raczej na czerwone, wytrawne wino.