WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
Ewy Chodakowskiej x BeDiet
Wygraj bony na zakupy BeBio, boxy kosmetyczne, roczny dostęp do treningów Ewy Chodakowskiej online i biżuterię, którą nosi sama Ewa!
Wypełnij ankietę, żeby dostać własny,
spersonalizowany plan dietetyczny
na 14 dni.
Jury wyłoni 6 zwycięzców!
Kochana, aby zmotywować Cię do walki o zdrowie i piękną figurę, mam dla Ciebie coś EKSTRA - dwutygodniowy jadłospis ode mnie. Moja dieta jest zdrowa, smaczna i na każdą kieszeń. ZAWALCZ o nagrodę w konkursie i pokaż jak zmieniają się Twoje nawyki i życie. Trzymam za Ciebie kciuki!
1
2
3
4
Kup dostęp do platformy BeDiet
na 14 dni za 14 zł.
Wykonaj 3 zadania konkursowe i pokaż nam,
jakich zmian udało Ci się dokonać w ciągu 14 dni z BeDiet.
Masz czas na zgłoszenie tylko do 9 listopada!
- Ewa Chodakowska
Na początku poproszę Cię o uzupełnienie danych żywieniowych o Twoich preferencjach. Twoja dieta będzie nie tylko zdrowa i zbilansowana, ale też pyszna!
Na tej podstawie moi dietetycy przygotują Twój indywidualny jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów, ułożony z Twoich ulubionych i nieprzetworzonych produktów!
W kolejnym tygodniu dostaniesz drugi, pyszny i kolorowy jadłospis dostosowany do Twojej masy ciała.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z Twoim osobistym dietetykiem przez czat i e-mail.
Dostęp do jadłospisu jest możliwy w czasie trwania abonamentu - w ramach promocji otrzymujesz jadłospis na 14 dni pełnych witamin. Jeśli chcesz zachować ciągłość diety i pomiarów, przedłuż abonament.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Jak działa BeDiet?
Wybierz swoją dietę
na 14 dni za 14 złotych:
1
2
3
Plan diety online BeDiet dla kobiet to zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania, który pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść!

W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy - nie zabraknie w niej więc obok warzyw, nabiału, ryb i mięs także produktów pełnoziarnistych i owoców.
Plan diety online BeDiet dla mężczyzn to nowy styl żywienia, na którym będziesz jeść tylko to, co sprawia Ci przyjemność.

Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, mam dla Ciebie dietę w wersji wegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.
Jeśli należysz do osób które nie chcą lub nie mogą jeść mięsa, ale nie chcą rezygnować z ryb i owoców morza, mam dla Ciebie dietę w wersji semiwegetariańskiej.

Plan diety online BeDiet Vege & Fish zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych, ze szczególnym uwzględnieniem zalecanej przez normy IŻŻ podaży białka, żelaza i wapnia, czyli składników, które odgrywają szczególną rolę w diecie bezmięsnej.

Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
Plan diety online BeDiet Gluten free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety, a przede wszystkim osób z celiakią i nietolerancją glutenu.

Nie wszystkie zboża zawierają gluten. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.
Plan diety online BeDiet Milk Free charakteryzuje się całkowitym wykluczeniem mleka i produktów mlecznych, czyli jogurtu, kefiru, maślanki, serów, twarogów i masła.

BeDiet w wersji bezmlecznej odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.

Dieta ta, jest zalecana nie tylko osobom, które powinny unikać w swojej diecie cukru mlecznego - laktozy, ale także białka - kazeiny. Menu posiada roślinne zamienniki tych produktów. Nie znajdziesz tu takich produktów jak np. mleko kozie. W przepisach znajdziesz m.in. sezam, napoje roślinne czy tofu, które naturalnie zawierają wapń lub są w niego wzbogacane.
?
?
?
?
?
?
Kliknij wybraną dietę, aby kupić ją za 14 zł!