ZACZNIJ ĆWICZYĆ
W DOMUWypróbuj treningi z Ewą Chodakowską przez 3 dni za darmo

3 najpopularniejsze treningi Ewy Chodakowskiej

SUKCES
Idealny dla początkujących. Chcesz wyszczuplić sylwetkę, wzmocnić plecy, poprawić wygląd brzucha, nóg i pośladków - zacznij od niego. Lubią go zabiegani – łatwo podzielisz program na krótkie serie lub ułożysz 45-minutowy trening.


SKALPEL
Jest skuteczniejszy niż zabieg chirurgiczny, a do tego bezinwazyjny. Ćwiczenia wzmocnią mięśnie brzucha i pomogą pozbyć się cellulitu. Wykonywane w spokojnym tempie, ale z precyzją, dlatego wymodelują sylwetkę nie przeciążając organizmu.
MISSION BEACH BODY
Trening dla energicznych, pozwalający spalić maksymalną ilość tkanki tłuszczowej. Polubią go osoby zaawansowane oraz ambitne, które lubią intensywne ćwiczenia i chcą wysmuklić nogi, ujędrnić pośladki oraz wzmocnić mięśnie brzucha.
Dlaczego warto spróbować?
1
Trenujesz bez ograniczeń
Na BeActiveTV znajdziesz wybór treningów Ewy Chodakowskiej i trenerów BeActiveTV na różnym poziomie zaawansowania. Wybierz poziom intensywności i dostosuj ćwiczenia do Twojego aktualnego poziomu zaawansowania i samopoczucia
2
Ćwiczysz w dowolnym miejscu
BeActiveTV to domowa siłownia i program motywacyjny w jednym miejscu. Trenuj gdzie chcesz i wtedy, kiedy akurat masz czas. Oprócz dostępu do internetu, nie potrzebujesz niczego specjalnego, żeby zacząć, dlatego nie masz już więcej wymówek.
3
Treningi, które dają efekty
BeActiveTV to treningi ułożone przez profesjonalistów i sprawdzone przez miliony efekty. Chcesz wymodelować sylwetkę, poprawić postawę, spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić kondycję - na pewno znajdziesz odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Spróbuj za darmo

Zacznij teraz 3 dni za darmo
Specjalnie dla Ciebie
Wasze metamorfozy
Chcesz ćwiczyć |
ania:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
Beactivetv:
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
"Nie musisz od razu wskakiwać na głęboką wodę i wykonywać całego programu. Każda z nas kiedyś zaczynała. Każdy sukces zaczyna się od małego impulsu."

Ewa Chodakowska
Wypróbuj treningi z Ewą Chodakowską przez 3 dni za darmo

Trzy unikalne programy treningowe stworzone przez Ewę Chodakowską

  • Trening SUKCES
  • Tening MISSION BEACH BODY
  • Trening SKALPEL