Miesiąc z BeDiet
+ 10 dni gratis
Zbilansowana, skuteczna dieta dla kobiet, w której nie zabraknie Twoich ulubionych potraw. Żeby mieć zdrowe i jędrne ciało, musisz jeść! Dieta jest dopasowana pod Twoje preferencje i cele.
Plan diety online BeDiet Vege zapewnia odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych z uwzględnieniem zawartości białka, żelaza i wapnia, odgrywających szczególną rolę w diecie bezmięsnej.
Plan diety Gluten-free jest odpowiedni dla każdego kto potrzebuje wykluczenia glutenu z diety. Moja dieta bezglutenowa złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. W diecie znajdziesz również pieczywo bezglutenowe.
Dieta złożona jest z nieprzetworzonych i ogólnodostępnych składników, które kupisz w każdym sklepie. Nie ma tu wymyślnych i drogich produktów, których nie wykorzystasz do końca i tylko zmarnują się w szafce.
Dieta bogata jest w polskie superfoods, czyli kiszonki, czarne porzeczki, buraki i kasze. Koktajle zawarte w diecie dostarczają wielu witamin i składników mineralnych. Dieta Vege & Fish to również dobre źródło kwasów Omega-3.
Dieta odpowiednia jest dla każdego, kto potrzebuje wyeliminować z diety mleko i produkty mleczne, czyli dla osób które zmagają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi, alergiami i nadwrażliwościami na wybrane produkty.
?
?
?
?
?
?
Wybierz swój pakiet i odbierz 10 dni spersonalizowanej diety za darmo!
WYBIERZ WARIANT DIETY:
1,97 zł za dzień
1,97 zł za dzień
2,22 zł za dzień
2,22 zł za dzień
2,22 zł za dzień
Do końca promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Sekund