Dieta dopasowana do Ciebie
Wybierz swoją ulubioną i kup teraz 10% taniej!
GLUTEN FREE
Dieta złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. Odpowiednia dla osób, które potrzebują wykluczenia glutenu z diety.
LOW IG
Dzięki tej diecie nauczysz się zdrowo odżywiać, zmniejszysz wahania poziomu glukozy we krwi, przestaniesz podjadać oraz zwalczysz nagłą senność. Węglowodany złożone dadzą Ci uczucie sytości na dłużej.
DLA MĘŻCZYZN
Na tej diecie otrzymasz zbilansowany jadłospis, który zawiera proste i szybkie w przygotowaniu dania, które pozwolą Ci jeść zdrowo, a przy okazji zrzucić niechciane kilogramy.
Korzyści diety BeDiet
Wymiana przepisów
Korzystając z tej funkcji możesz dowolnie wymienić swój posiłek na inny, wybrany przez Ciebie z bazy ponad 4000 przepisów od dietetyków BeDiet.
Lista zakupów
Na swoim koncie znajdziesz wygodną listę zakupów przygotowaną na każdy tydzień na podstawie Twojego tygodniowego jadłospisu.
Opieka dietetyka
Możesz w dowolnym momencie za pomocą czatu na stronie skontaktować się z dietetykiem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże osiągnąć wyznaczony cel.
Wykluczanie produktów
Wyklucz ze swojej diety produkty spożywcze, których nie lubisz lub nie możesz jeść. Dzięki temu w swojej diecie znajdziesz tylko to, co naprawdę lubisz!
WYKONAJ QUIZ PONOWNIE
Aleksandra
Ania
Ewa
-28 kg
-31 kg
-11 kg
Poznaj niesamowite kobiety, które osiągnęły swoje efekty z BeDiet!
Magda
-16 kg