Dieta dopasowana do Ciebie
Wybierz swoją ulubioną i kup teraz 10% taniej!
GLUTEN FREE
Dieta złożona jest z produktów, które naturalnie nie zawierają glutenu, takich jak kasza gryczana czy kasza jaglana. Odpowiednia dla osób, które potrzebują wykluczenia glutenu z diety.
ŚRÓDZIEMNOMORSKA
Dieta to bogate źródło witamin, błonnika, dobrych tłuszczów i kwasów omega-3 i omega-6. W menu znajdziesz ryby, owoce morza, rośliny strączkowe, orzechy, oliwę z oliwek i dużo warzyw, owoców.
DLA MĘŻCZYZN
Na tej diecie otrzymasz zbilansowany jadłospis, który zawiera proste i szybkie w przygotowaniu dania, które pozwolą Ci jeść zdrowo, a przy okazji zrzucić niechciane kilogramy.
Korzyści diety BeDiet
Wymiana przepisów
Korzystając z tej funkcji możesz dowolnie wymienić swój posiłek na inny, wybrany przez Ciebie z bazy ponad 4000 przepisów od dietetyków BeDiet.
Lista zakupów
Na swoim koncie znajdziesz wygodną listę zakupów przygotowaną na każdy tydzień na podstawie Twojego tygodniowego jadłospisu.
Opieka dietetyka
Możesz w dowolnym momencie za pomocą czatu na stronie skontaktować się z dietetykiem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże osiągnąć wyznaczony cel.
Wykluczanie produktów
Wyklucz ze swojej diety produkty spożywcze, których nie lubisz lub nie możesz jeść. Dzięki temu w swojej diecie znajdziesz tylko to, co naprawdę lubisz!
WYKONAJ QUIZ PONOWNIE
Aleksandra
Ania
Ewa
-28 kg
-31 kg
-11 kg
Poznaj niesamowite kobiety, które osiągnęły swoje efekty z BeDiet!
Magda
-16 kg