Dieta dopasowana do Ciebie
Wybierz swoją ulubioną i kup teraz 10% taniej!
ŚRÓDZIEMNOMORSKA
Dieta to bogate źródło witamin, błonnika, dobrych tłuszczów i kwasów omega-3 i omega-6. W menu znajdziesz ryby, owoce morza, rośliny strączkowe, orzechy, oliwę z oliwek i dużo warzyw, owoców.
LOW IG
Dzięki tej diecie nauczysz się zdrowo odżywiać, zmniejszysz wahania poziomu glukozy we krwi, przestaniesz podjadać oraz zwalczysz nagłą senność. Węglowodany złożone dadzą Ci uczucie sytości na dłużej.
DLA KOBIET
Dieta dla kobiet to zdrowy i zbilansowany sposób odżywiania, który pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. W jadłospisie znajdują się produkty z każdej grupy takie, jak lubisz.
Korzyści diety BeDiet
Wymiana przepisów
Korzystając z tej funkcji możesz dowolnie wymienić swój posiłek na inny, wybrany przez Ciebie z bazy ponad 4000 przepisów od dietetyków BeDiet.
Lista zakupów
Na swoim koncie znajdziesz wygodną listę zakupów przygotowaną na każdy tydzień na podstawie Twojego tygodniowego jadłospisu.
Opieka dietetyka
Możesz w dowolnym momencie za pomocą czatu na stronie skontaktować się z dietetykiem, który odpowie na Twoje pytania i pomoże osiągnąć wyznaczony cel.
Wykluczanie produktów
Wyklucz ze swojej diety produkty spożywcze, których nie lubisz lub nie możesz jeść. Dzięki temu w swojej diecie znajdziesz tylko to, co naprawdę lubisz!
WYKONAJ QUIZ PONOWNIE
Aleksandra
Ania
Ewa
-28 kg
-31 kg
-11 kg
Poznaj niesamowite kobiety, które osiągnęły swoje efekty z BeDiet!
Magda
-16 kg